אישה ואחות יקרה, אני מזמינה אותך מליבי המתרגש למסע עמוק, מרפא ומעצים אל הכוהנת שבתוכך. 

 

מי היא זו, אותה כוהנת מסתורית

השוכנת במעמקייך? 

 

להיות כוהנת אומר לנוע בעולם בחוויה פנימית של ביטחון, מתוך ידיעה בהירה ואמון. הכוהנת אינה נוכחת רק באינטימיות, היא נמצאת בכל הווייתך, מהותך ותנועותייך - עם אהובייך, עם ילדייך, בגינה, בשבילי היערות, ברגעי תפילה... היא פוסעת בשקט ובחן במסדרונות חייך השונים, במסעות המוות, החלימה, החולי, הגלגולים, הלידות והשמחות.  

 

רק את יכולה לגלם את הכוהנת שבתוכך, זו שמחוברת למים העמוקים שלך, למלוא העוצמה והביטוי העצמי שלך, לתנועה של חופש ואהבה בעולם. בחניכה ההזמנה היא להחיות את הכוהנת שבך ולתת לה מקום, היכן שהיא נמצאת. לפגוש ביחד עוד כוהנות, לפגוש את השוני של כל אחת ולראות שהדמיון אינו רחוק כפי שחשבנו.

חניכה לכהונה נשית

ליאת ליליאן

באילו נושאים נתמקד בחניכה?

❊   חיבור לנשיות, לגוף הנשי ולעוצמה הטמונה בו.  

❊   ביטוי עצמי מלא במערכות יחסים. 

❊   חופש ונינוחות בסיטואציות אינטימיות.

❊   חיזוק תחושת האמון והביטחון בעצמי, בגברים ובעולם. 

❊  חיבור לחכמה הפנימית המקושרת לאינטליגנציה הקוסמית.  

❊   קבלת החלטות ממקום קשוב ושלם.  

באילו כלים נשתמש?

✦   ידע נבחר מעולם הטנטרה והשמאניזם.

✦   טכניקות מגע שונות שיחברו אותנו פנימה.

✦   תרגילים להעצמת הנשיות.

✦   חיבור ליוני ולגוף האישה.

✦   מעגל נשים והנחייה של תהליכים רגשיים. 

✦   התגלמות הכוהנת בחיי היומיום – חיבור בין העבודה הפנימית לחומר.

* הערה חשובה: בכל שלב במהלך החניכה, במידה ואינך מרגישה בנוח להשתתף באחד מהתרגילים, אינך חייבת. ההזמנה שלי אלייך היא להקשיב ולבדוק מה נכון ונעים לך ברגע ההווה.

אנחנו ממשיכות לחלק השני של החניכה!

 

 


 

תאריכים של החלק השני: 

ימי רביעי 10:00-15:00 בקיסריה.

10.2, 10.2, 17.2, 24.2, 3.3, 10.3, 17.3 ,24.3, 7.4, 14.4, 21.4, 28.4, 5.5

החלק השני מתאים למטפלות בכל תחום גוף-נפש!

WhatsApp Image 2020-12-02 at 16.41.480.j

" אני מרגישה שבחניכה העמקתי את האהבה העצמית שלי, את המודעות לגבולות של עצמי, לכאב של עצמי, לעונג של עצמי, ואיך לעורר את האש שלי. "

" החניכה גרמה לי להתחבר למה שבאתי לעשות פה (לפחות בשלב זה של חיי), עוררה את הסקרנות שלי, נתנה לי ריפוי והעירה רבדים רדומים בתוכי. "

" חוויה מדהימה, מעצימה, מֵחַברת לעצמי ויוצרת ריפוי אישי וחֵברַתי, בנוסף למיני. איפשרה לי עבודת עומק על עצמי ומשם לאחרים. "

בנות מספרות...

" ליאת, מאד מורגש עבורי העומק שממנו את מביאה את הדברים. הנוחות שלך עם הגוף שלך ועם המיניות שלך, החיבור למרחבים נסתרים פנימיים, הרגשתי שחיזקתי בתוכי את ההבנה של איזו מנחה/מלווה אני רוצה להיות.תודה. "

מי אני ומה לי ולחניכה לכהונה?

WhatsApp Image 2019-11-26 at 23.18.23.jp

היי, אני ליאת ואשתף שגדלתי בסביבה שפתוחה לעולמות הרוח, הכשפים והחלימה. רוב חיי נחשפתי לנשים ממגוון עמים, "זקנות השבט" שלימדו אותי כל אחת מהן בדרכה, את דרכי העולם. בנוסף לכך, קיבלתי הכשרות מקצועיות שונות וצברתי שפע של ידע במסגרות מגוונות בארץ ובחו"ל. לחצי כאן לדף הפייסבוק שלי.

החניכה הזו נולדה מתוך כמיהה של הלב שלי לחבר נשים לעומקים שלהן, שהן ידעו מאיפה הן באות. בא לי שנשים ינועו בעולם מתוך תחושה של מלאות ושלום פנימי, שיהיו חופשיות ליצור חיבורים משמעותיים עם גברים, לאהוב ולהרגיש אהובות. אני מאמינה בכל ליבי, שכל אישה ראויה ויכולה להתחבר לכוהנת שבתוכה ולחיות את החיים במלואם - בכל גיל, בכל סטטוס, בכל שלב בחיים, מנערות ועד סבתות.

 

אני אוהבת במיוחד את המרחב הנשי, מכיוון שהוא מאפשר לחומות ההגנה להתמוסס וליצור איחוד מחודש בינינו הנשים - מקום שבעצמו מבקש ריפוי עוד משכבר הימים. חשוב לי ליצור מרחב מכיל, עוטף, שבו כל אחת יכולה להיות בדיוק מי שהיא, בקצב שנכון לה. 

לסיום, החניכה לכהונה נשית היא תהליך אישי ומשמעותי העומד בפני עצמו. במידה ותרצי להעמיק את מערכת היחסים שלך עם הכוהנת הפנימית, ולנתב את יכולותיה בשירות ונתינה עבור אחרים, תוכלי להצטרף לקורס המשך שמהווה הסמכה מקצועית לטיפול בטנטרה וכהונה.

 

כשאנרגיה של הסתרה ודיכוי משתחררת, העוצמה הנשית יכולה לבוא לידי ביטוי במלואה ואנרגיית החיים שופעת בחופשיות פנימה והחוצה.

אני סקרנית ומתרגשת להכיר אותך ולצאת ביחד למסע משותף של גילוי הכוהנת שבתוכך. אם מרגיש לך בלב לצאת איתנו לחלק השני של המסע המרגש הזה, תכתבי לי את הפרטים שלך ואצור איתך קשר בהקדם ♥

שלך, ליאת, ווטסאפ - 054-6464609.